Exkurze v Pivovaru Janáček aneb s Hampejzem končícím adventem

V tomto našem líbezném a našim srdcím tolik drahém kraji se nacházejí místa dosud nepoznaná a přesto si o návštěvu přímo říkající. Pod svícnem je největší tma a tak ani já, kterýžto kolem jezdím i 10x týdně, nepřišel jsem jen tak hned na to, co se přímo nabízí (ve skutečnosti mi to trvalo téměř 5 let). Za okny budou chujavice, doma a snad i u trouby nervní manželky, přítelkyně a družky, frustrovaní sháněči dárků v ulicích a přitom jsou místa, kde bude teplo, příjemně a veselo. Bude doba Vánoc, tak pojďme se potěšit a nadělit si hezký dárek… Dovoluji si Vás pozvat na exkurzi do pivovaru Janáček v Uherském Brodě s následným posezením v Míkovicách.
Kdy: Pondělí 21. 12. 2009 ve 13:00
Kde: Pivovar Janáček Uherský Brod
Cena: 150,- Kč na osobu, co zbude se propije, vybírá přímo na místě Hampejz
Sraz: 12:45 v Uherském Brodě na vlakovém nádraží
Spoj: Bus Praha – Luhačovice, linka 820215 8,
 
Staré Město, Lidový dům 12:15
Uherské Hradiště, aut.nádr. 12:20 nástupiště č.2
Uherský Brod, žel.st. 12:40
Program: Po srazu následuje přesun do pivovaru, cca 1 km chůze, tam exkurze s ochutnávkou.

VZHLEDEM K TOMU, ŽE VOLNÝCH TERMÍNŮ JE MÁLO, PAN SLÁDEK OBJÍŽDÍ V PONDĚLÍ HOSPODY, JSME MALÁ SKUPINA A KDESIK COSIK, PROSÍM O DOCHVILNOST, TRPĚLIVOST S ORGANIZAČNÍMI ZMATKY A PŘIHLAŠUJTE SE JEN V PŘÍPADĚ 110% ZÁJMU AKCE SE ZÚČASTNIT. PŘESVĚDČIT PANA SLÁDKA, ŽE ZROVNA MY JSME IDEÁLNÍ NA TENTO TERMÍN, STÁLO JISTÉ ÚSILÍ.

Po exkurzi dle momentálního hnutí mysli

1 nákup produktů pivovaru Janáček v Olšavance - obchůdek přímo v pivovaře,
6 návštěva některé z místních brodských hospod, jež jsou cestou na vlakáč a zachovávají si typickou čtverkovitost a točí Janáčka,
8 přesun Os vlakem ve 14:08 nebo 15:08 nebo 16:08 nebo 18:12 a nebo v 19:06 do Vések, z nichž se pěšky (cca 800 metrů) přesuneme do Míkovic do hospody k paní Martičce,
10 ukončení exkurze dle libovůle a odvozu.

Manželky, partnerky a družky nutno motivovat k bezproblémovému rozvozu drahých polovic a ctěných kamarádů do příslušných míst k přenocování, popř. k pokračování až do Štěpána či Silvestra.

ZÁVAZNÉ PŘIHLÁŠKY K EXKURZI DO PÁTKU 18. 12. 2009 DO 12:00 HODIN ZDE POD ČLÁNKEM V KOMENTÁŘÍCH.

www.pivovar-janacek.cz/

Napsal uživatel Hampejz dne St, 02.12.2009 - 18:33

Comments

Závazně se přihlašuji na tuto báječnou akci. A to také jako křesťan, přítel piva a nepřítel socialismu!

Tož šohaji, já nejedu a to né proto,že bych vás neměl rád a rád s vama nepil,ale vidět, jak jak jste ožralý už za Božího světla mňa neláká.Ale přeju vám, ať sa to vydaří,snad tefíte domů,vánoce sů až o tři dni později, toš to by mělo stačit !!!

Je nas malo. :-( Timto jmenem sveho tchana Ladi hlasim nespecifikovane mnozstvi osob: 6 - 12. Uz je nas vic. :-)

Kdyby jste se nebáli... a vzali své drahé... ať už ženy, či děti, či přátele, či přítelkyně, či milenky, či milence, či kohokoliv... mohli si to fakt všichni užít... ;-)

Jupiii, prvni zhrzena, ktera to nevydrzela!!! A ze to trvalo... Pro ten pondelni den jsou mymi nejdrazsimi Lipan, pan Ko, ZVLak, Tap a dalsi prihlaseni.

Je hezké, že by tam dívky s námi chtěly. Však pochoutka jedenáctky za to stojí. A což teprve dvanáctka u paní Martičky? Slast! Jen mě napadá, pane Vaďuro, zda bys neměl rezervovat odpovídající stolek?

Rezervace není potřeba. U Martičky je hospůdka kde se střídají směny a vždycky je tam chvíli plno a pak chvíli narváno. Stačí počkat nebo jít do zadu.

Chlapi nejedu. Mám v práci úkole, které eště budu moset do konca roku stihnůt.

uz je to tady... zbyva 26 minut do konce terminu a mame zde prvni odhlasku. Skoda, minimalne proto, ze sme sa dluho nevideli.

chlape nezlobte sa ale asi tez nebudu moct ... mraz je sfina, mosim neco dodelat a nestiham

Ztráty těchto dobrých pitců a lidí je škoda veliká. Ale mám i dobrou zprávu: doneslo se mi, že se přidává pan Mařík. Nechce nám to tu potvrdit?

Prohlížím tu komentáře nahoru dolů, ale zprávu od tebe nikde nevidím. Asi existuje ještě nějaká jiná Maňa...

Přidat komentář

Prostý text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Refundo.cz